Happy Life Online

Decyzja o spotkaniu z psychologiem online może być pierwszym krokiem do zmiany Twojego życia na lepsze. Zobacz, jakie to proste.
  • Aby skorzystać z pomocy psychologa lub psychoterapeuty online wystarczy wybrać taką opcję w naszym formularzu rezerwacji. Jest on dostępny tutaj.

  • Tam też masz możliwość wybrania psychologa lub psychoterapeuty, który najbardziej pasuje do Twoich potrzeb.

  • Po zarezerwowaniu wizyty u wybranej osoby otrzymasz link do spotkania, które odbędzie się o umówionej godzinie na platformie Teams.

  • Aby spotkanie z psychologiem online się odbyło, musi zostać wcześniej opłacone. Po wybraniu terminu sesji zostaniesz przekierowany do szybkich płatności Przelewy24.

Wszyscy terapeuci są dostępni Online:

Więcej informacji o naszych specjalistach, znajdziesz w zakładce Terapeuci.

Rezerwacja wizyty

Czy terapia online jest skuteczna?

Badania potwierdzają, że terapia online może być równie skuteczna, jak spotkania stacjonarne.

Jest to wygodny, a czasem nawet jedyny, sposób na zadbanie o zdrowie psychiczne. Jednak nie u wszystkich taka forma spotkań będzie najbardziej preferowaną, a jej prowadzenie nie jest możliwe w każdym podejściu terapeutycznym.

Jeśli zastanawiasz się, czy psycholog online to dobry wybór dla Ciebie – zapytaj o to, naszego specjalistę podczas pierwszej wizyty zapoznawczej.

Na takim spotkaniu wspólnie ze specjalistą ustalisz jaka forma terapii będzie dla Ciebie najbardziej wartościowa i czy możliwa jest w Twoim przypadku efektywna praca online.

Profesjonalne konsultacje psychologiczne online

Psycholodzy prowadzący spotkania online w Happy Life ukończyli  5-letnie, jednolite studia magisterskie na rekomendowanych przez PAN (Polską Akademię Nauk) uczelniach wyższych. Posiadają także kwalifikacje do prowadzenia psychoterapii, jako że są w trakcie 4-letnich całościowych szkoleń.

To osoby, które pracują także stacjonarnie i podlegają stałej superwizji z superwizorem oraz superwizjom koleżeńskim, dzięki którym ich praca jest skuteczna i etyczna.