HappyLife Logo

Happy

people

Life

psychoterapeuta
i psycholog

people

online

Psychoterapeuta i psycholog online – profesjonalna pomoc bez wychodzenia z domu.
Wspieramy w budowaniu szczęśliwego życia. Skorzystasz u nas z psychoterapii online dopasowanej do Twoich potrzeb.

Nasza oferta
i obszar pomocy

W naszym centrum psychoterapii i pomocy
psychologicznej pracujemy z dorosłymi,
dziećmi, nastolatkami i parami.

Nasza oferta
i obszar pomocy

W naszym centrum psychoterapii i pomocy psychologicznej pracujemy z dorosłymi, dziećmi, nastolatkami i parami.

Nadmierny stres

Pewien poziom stresu jest dla człowieka naturalny i nie da się go całkowicie wyeliminować. Jeśli jednak przeżywasz stałe napięcie, masz dolegliwości ze strony układu pokarmowego, bóle głowy, doświadczasz ciągłego zmęczenia – to znak, że warto zareagować i skorzystać ze wsparcia.

Wypalenie zawodowe

Pracujemy z osobami, które doświadczają trudności w życiu zawodowym. Pomagamy w odzyskaniu chęci i motywacji do pracy oraz odbudowaniu poczucia sprawczości i kompetencji. Wspieramy także w decyzjach dotyczących zmiany czy wyboru ścieżki kariery.

Problemy w związku

Trudności w relacji z najbliższą osobą potrafią znacząco obniżać jakość życia. Podczas pracy z psychologiem lub terapeutą możesz przyjrzeć się temu co kryję się za kłótniami i nieporozumieniami. Masz okazję spojrzeć na siebie, osobę z którą jesteś oraz waszą relację z innej perspektywy i omówić swoje wątpliwości.

Depresja

To podstępna choroba, która u każdego może objawiać się inaczej i mieć inną przyczynę. Twój stale obniżony nastrój, poczucie niemocy, brak energii i przyjemności z czegokolwiek czy negatywne myśli na swój temat nie muszą trwać wiecznie, nawet jeśli trudno Ci to sobie teraz wyobrazić.

Zaburzenia lękowe

Fobie, lęki, napady paniki - te trudności mogą mieć bardzo negatywny wpływ na wiele obszarów życia. Psychoterapia poznawczo behawioralna online posiada wiele technik i narzędzi, które pomogą Ci zapanować nad lękiem i żyć życiem, jakiego chcesz.

Cierpienie po rozstaniu

Rozstania to jedne z bardziej stresujących wydarzeń w życiu człowieka. To zwykle burzliwy okres pełen różnych, czasem sprzecznych, emocji i myśli. Współpraca z psychologiem lub terapeutą pomoże Ci lepiej zrozumieć przyczyny rozstania, pogodzić się ze stratą i łatwiej przetrwać ten ciężki proces.

Życiowy kryzys

Utrata pracy, konflikty w relacjach rodzinnych czy przyjacielskich, żałoba… to nagłe i trudne sytuacje, które mogą powodować zagubienie, ogromny stres czy rozpacz. W przypadku takich trudności pomagamy w odzyskaniu życiowej równowagi.

Wsparcie osób z ADHD i ASD

Znane są nam specyficzne wyzwania z jakimi mierzą się osoby neuroróżnorodne. Psychoterapia online lub pomoc psychologa online jest wówczas dostosowana do potrzeb takich osób.

NASZĄ PASJĄ SĄ LUDZIE, ICH ZDROWIE, POTENCJAŁ I UNIKATOWA FILOZOFIA ŻYCIA. NASZĄ PASJĄ SĄ LUDZIE, ICH ZDROWIE, POTENCJAŁ I UNIKATOWA FILOZOFIA ŻYCIA. NASZĄ PASJĄ SĄ LUDZIE, ICH ZDROWIE, POTENCJAŁ I UNIKATOWA FILOZOFIA ŻYCIA. NASZĄ PASJĄ SĄ LUDZIE, ICH ZDROWIE, POTENCJAŁ I UNIKATOWA FILOZOFIA ŻYCIA. NASZĄ PASJĄ SĄ LUDZIE, ICH ZDROWIE, POTENCJAŁ I UNIKATOWA FILOZOFIA ŻYCIA.

NASZĄ PASJĄ SĄ LUDZIE, ICH ZDROWIE, POTENCJAŁ I UNIKATOWA FILOZOFIA ŻYCIA. NASZĄ PASJĄ SĄ LUDZIE, ICH ZDROWIE, POTENCJAŁ I UNIKATOWA FILOZOFIA ŻYCIA. NASZĄ PASJĄ SĄ LUDZIE, ICH ZDROWIE, POTENCJAŁ I UNIKATOWA FILOZOFIA ŻYCIA. NASZĄ PASJĄ SĄ LUDZIE, ICH ZDROWIE, POTENCJAŁ I UNIKATOWA FILOZOFIA ŻYCIA. NASZĄ PASJĄ SĄ LUDZIE, ICH ZDROWIE, POTENCJAŁ I UNIKATOWA FILOZOFIA ŻYCIA.

Dbamy o profesjonalizm udzielanego przez nas wsparcia. Od wygodnej rezerwacji wizyty aż po zakończenie procesu terapeutycznego.

Z kim pracujemy online

pomoc psychologiczna online
pomoc psychologa online

Konsultacje psychologiczne online to szansa na zyskanie większego wglądu w sprawy, z którymi masz trudność. Możesz spojrzeć na wiele sytuacji z innej perspektywy, poszukać nowych rozwiązań i skorzystać z dostosowanej do Ciebie psychoedukacji.

psychoterapia online

Psychoterapia przez internet pomoże Ci w zmianie niekorzystnych nawyków i schematów, które utrudniają codzienne funkcjonowanie. Wraz z terapeutą pracujesz nad osiągnięciem ustalonych wspólnie celów.

psychoterapia par online

To dobre rozwiązanie dla par, które są w związku na odległość, mają trudność w zgraniu swoich grafików lub z jakiegoś powodu nie mogą dotrzeć na spotkania stacjonarne.

psycholog dla młodzieży online

Okres nastoletni to czas wielu konfliktów. Zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Pomagamy młodym ludziom w pokonaniu tego rozwojowego wyzwania.

seksuolog online

Oferujemy pomoc seksuologa przez internet dla osób, które mierzą się z różnymi trudnościami i wątpliwościami związanymi z ich życiem seksualnym. Seksualność jest ważnym obszarem w życiu każdego człowieka, a spełnienie w tym obszarze składową szczęśliwego życia.

Poznaj nas bliżej

Ewa Nowicka

Magister psychologii, interwentka kryzysowa i psychoterapeutka poznawczo-behawioralna w trakcie całościowego szkolenia. Przyjmuje osoby dorosłe oraz młodzież. Wspiera osoby, które się do niej zgłaszają w trudnościach takich jak:

-lęk, obniżony nastrój,

-niskie poczucie własnej wartości,

-poczucie samotności,

-kryzys w życiu osobistym czy zawodowym,

-trudności w relacjach z innymi.

Edyta Malesa

Magister psychologii, trenerka umiejętności psychologicznych i psychoterapeutka integracyjno-systemowa w trakcie całościowego szkolenia. Przyjmuje osoby dorosłe oraz młodzież. Jej obszary pracy to:

-obniżona samoocena, niskie poczucie własnej wartości,

-lęk, obniżony nastrój i nadmierny stres

-trudności w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji,

-brak zadowolenia z życia,

-kryzysami pracownicze, jak np. wypalenie zawodowe, przebranżowienie, chroniczne zmęczenie,

-trudności w wyrażaniu uczuć i emocji,

-nauka asertywności, adekwatnego stawiania granic oraz praca nad komunikacją,

-z ADHD i spektrum autyzmu,

-poszukiwanie swojej drogi zawodowej.

Katarzyna Pawłowska

Magister psychologii, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna w trakcie całościowego szkolenia. Przyjmuje osoby dorosłe oraz młodzież. W centrum Happylife zajmuje się:

-poradnictwem psychologicznym,

-zaburzeniami nastroju,

-trudnościami w nawiązywaniu lub utrzymywaniu relacji,

-wypaleniem zawodowym/zmianą ścieżki zawodowej,

-trudnościami w identyfikowaniu i wyrażaniu emocji,

-brakiem motywacji, poczuciem braku zadowolenia z życia,

-trudnościami w radzeniu sobie ze stresem,

-udzielaniem wsparcia w sytuacjach kryzysowych.

Poznaj nas bliżej

Pierwsza wizyta

Terapia online wciąż zyskuje na popularności. Głównie ze względu na komfort, jaki zapewnia brak konieczności dojazdu lub lepsze możliwości dopasowania sesji terapeutycznej do własnego grafiku. Według wielu badań nie ma różnic w skuteczności między psychoterapią online, a taką która odbywa się “twarzą w twarz”*. Mogą istnieć pewne indywidualne przeciwwskazania, ale jeśli takie wystąpią, psycholog lub terapeuta z pewnością poinformuje o tym na spotkaniu. Jakie plusy ma psychoterapia online?

  • brak dojazdów = oszczędność czasu
  • możesz odbyć sesję terapeutyczną nawet w czasie wyjazdu
  • pełna dyskrecja przy rozmowie online
  • szansa dla osób, które ze względu na fobie nie mogą dotrzeć do gabinetu
  • możliwość korzystania z pomocy dla osób z niepełnosprawnością

Terapia online odbywa się w najbardziej komfortowym dla Ciebie miejscu. Jest jednak kilka kwestii, o które warto zadbać aby wizyta mogła się odbyć i rzeczywiście spełniała swoją funkcję.

  • Sprawdź połączenie internetowe w miejscu w którym jesteś
  • Zadbaj o to, by w urządzeniu z którego korzystasz była możliwość odbioru i nadawania zarówno audio jak i wideo
  • Wybierz miejsce, w którym nikt nie będzie Ci przeszkadzał (rodzina, dzieci, znajomi z pracy…)
  • Połącz się psychologiem w komfortowej i zamkniętej przestrzeni. Kawiarnia czy park nie zapewnią komfortu ani Tobie, ani specjalistce

Wybierz terapeutę

people

znajdź dogodny dla siebie termin

people

umów wizytę online.

lub sprawdź stronę konkretnego gabinetu