Psychoterapia i psycholog – Józefów

Jesteśmy dla osób, które potrzebują wsparcia w trudnych sytuacjach życiowych. Pomoc psychologiczna i psychoterapeuta w Józefowie zapewnią potrzebną pomoc oraz wsparcie osobom dorosłym, a także nastolatkom.

Pracują tu z Wami:

Więcej informacji o naszych specjalistach, znajdziesz w zakładce Terapeuci.

Kontakt telefoniczny
Rezerwacja wizyty
Nasz adres

ul. Józefa Piłsudskiego 126a
05-420 Józefów

Przestrzeń sprzyjająca rozmowie

Wewnątrz poradni znajduje się przytulna poczekalnia, gdzie można napić się wody i wyciszyć przed spotkaniem. Dodatkowo by zadbać o komfort i prywatność naszych pacjentów, gabinety wyposażyliśmy w dźwiękoszczelne drzwi.

Okoliczne miejscowości

Nie w każdym mniejszym mieście znajduje się psycholog i nie wszędzie dostępna jest psychoterapia, a ważne jest dla nas, by każda osoba potrzebująca profesjonalnej pomocy mogła ją uzyskać.

Nasze centrum psychoterapii w Józefowie, ze względu na swoją lokalizację, będzie wygodnym wyborem dla tych z Państwa, którzy mieszkają również w okolicznych miejscowościach.

Do gabinetu Happy Life  można szybko dojechać między innymi z sąsiedzkiego Otwocka czy Mińska Mazowieckiego.

Miejsce przyjazne każdemu 

Happy Life to miejsce, w którym każdy może poczuć się akceptowany.

Psycholog to zawód zaufania publicznego, dlatego każdy specjalista Happy Life jest zobowiązany do zachowania wysokich standardów etycznych. To, w jaki sposób się identyfikujesz oraz Twoja seksualność nie są wymysłem, grzechem lub ideologią.

U nas możesz bezpiecznie być sobą.

Profesjonalne konsultacje psychologiczne

Centrum psychoterapii w Józefowie to miejsce, gdzie przywiązujemy dużą wagę do etyki zawodu, dlatego każdy ze specjalistów pozostaje pod stałą superwizją. 

Superwizja to regularne spotkania pomiędzy psychoterapeutą, do którego uczęszczasz, a superwizorem, który ocenia cały proces prowadzenia konsultacji psychologicznych.

Jeśli więc szukasz dobrego, zaufanego psychologa w Józefowie, zapraszamy do Happy Life! Popracujmy razem nad Twoim szczęśliwszym życiem.