Psychoterapia i psycholog – Warszawa Wawer

Jesteśmy dla osób, które potrzebują wsparcia w trudnych sytuacjach życiowych. Pomoc psychologiczna i psychoterapeuta w Warszawie Wawer zapewnią potrzebną pomoc oraz wsparcie osobom dorosłym, a także nastolatkom.

Pracują tu z Wami:

Więcej informacji przeczytasz w zakładce Terapeuci.

Kontakt telefoniczny
Rezerwacja wizyty
Nasz adres

ul. Żegańska 15
04-713 Warszawa

Przestrzeń sprzyjająca rozmowie

Gabinety w Centrum Psychoterapii Happy Life w Warszawie Wawer są urządzone z myślą o działalności terapeutycznej. Dlatego zadbaliśmy o wygłuszenie ścian i drzwi. Wnętrza są klimatyzowane, by zapewnić pacjentom komfort w trakcie sesji. Na wizytę poczekać można w poczekalni, gdzie dostępna jest woda – zarówno gazowana jak i niegazowana.

Dobry dojazd z każdej części Wawra

Osoby poszukujące psychoterapeuty lub psychologa na warszawskim Wawrze, zapraszamy do naszego Centrum Psychoterapii przy ul. Żegańskiej 15. Nasza poradnia zlokalizowana jest tuż przy głównej ulicy, więc dojazd samochodem jest bardzo sprawny i wygodny. W okolicy dostępne są również bezpłatne parkingi. Dojście ze stacji kolejowej PKP Warszawa Międzylesie zajmuje jedynie kilka minut spacerem.

Miejsce przyjazne każdemu 
Nasza kadra kieruje się w pracy wartościami takimi jak szacunek, autentyczność czy empatia oraz zasadami kodeksu etycznego zawodu psychologa i psychoterapeuty. Każdy pacjent jest u nas mile widziany niezależnie od swojej orientacji czy identyfikacji.

Profesjonalne konsultacje psychologiczne i psychoterapia

Zespół naszego Centrum na warszawskim Wawrze to osoby o odpowiednich kwalifikacjach, które stale poszerzają swoją wiedzę i kompetencje. Każdy z terapeutów i terapeutek korzysta z regularnej superwizji i szkoleń.