Psychoterapia i psycholog – Warszawa Białołęka

Jesteśmy dla osób, które potrzebują wsparcia w trudnych sytuacjach życiowych. Pomoc psychologiczna i psychoterapeuta w Warszawie Białołęka zapewnią potrzebną pomoc oraz wsparcie osobom dorosłym, a także nastolatkom.

Pracują tu z Wami:

Przeczytaj więcej informacji w zakładce Terapeuci.

Kontakt telefoniczny
Rezerwacja wizyty
Nasz adres

ul. Modlińska 45
03-199 Warszawa

Przestrzeń sprzyjająca rozmowie

Dla jak największego komfortu i poczucia bezpieczeństwa w czasie sesji, wygłuszyliśmy ściany i drzwi gabinetów. Dodatkowo zadbaliśmy o ich estetyczny i wyciszający wystrój. Przed spotkaniem zapraszamy do przytulnej poczekalni, w której można napić się wody.

Dobry dojazd samochodem i komunikacją miejską

Nasze Centrum Psychoterapii przy ul. Modlińskiej 45 jest wygodnie zlokalizowane dla osób dojeżdżających samochodem jak i komunikacją miejską. W pobliżu poradni znajduje się sporo miejsc parkingowych. Dojazd autobusem będzie komfortowy nie tylko dla mieszkańców Pragi Północ, ale także Bielan czy Żoliborza. Z Metra Marymont można do nas dojechać bez przesiadek.
Miejsce przyjazne każdemu 
Chcemy, by każdy mógł poczuć się w naszych gabinetach bezpiecznie. Ofertę kierujemy do wszystkich osób, niezależnie od ich orientacji czy tożsamości. Pracujemy zgodnie z aktualną wiedzą naukową i kodeksem etyki zawodu.

Profesjonalne konsultacje psychologiczne i psychoterapia

Naszymi wartościami są etyka, empatia i autentyczność. Aby je pielęgnować stale superwizujemy naszą pracę. Aby ciągle aktualizować wiedzę i stosowane techniki, uczestniczymy w szkoleniach, kursach czy warsztatach branżowych. Korzystamy z metod o naukowo potwierdzonej skuteczności.