Psychoterapia i psycholog – Marki.

Jesteśmy dla osób, które potrzebują wsparcia w trudnych sytuacjach życiowych. Pomoc psychologiczna i psychoterapeuta w Markach zapewnią potrzebną pomoc oraz wsparcie osobom dorosłym, a także nastolatkom.

Pracują tu z Wami:

Więcej informacji o naszych specjalistach, znajdziesz w zakładce Terapeuci.

Kontakt telefoniczny
Rezerwacja wizyty
Nasz adres

ul. Ząbkowska 39
05-270 Marki

Przestrzeń sprzyjająca rozmowie

Wewnątrz poradni znajduje się przytulna poczekalnia, gdzie można napić się wody i wyciszyć przed spotkaniem. Dodatkowo by zadbać o komfort i prywatność naszych pacjentów, gabinety wyposażyliśmy w dźwiękoszczelne drzwi.

Okoliczne miejscowości

Centrum psychoterapii w Markach jest dobrze zlokalizowane pod względem dojazdu dla osób dojeżdżających z pobliskich warszawskich dzielnic takich jak: Warszawa Białołęka, Warszawa Wawer, Warszawa Targówek, Warszawa Wesoła czy Warszawa Rembertów.

Gabinet w Markach to także dobry wybór dla dojeżdżających z Zielonki, Kobyłki, Ząbek, Wołomina, Sulejówka i Radzymina.

Miejsce przyjazne każdemu 

Happy Life to miejsce, w którym każdy może poczuć się akceptowany.

Psycholodzy w Markach to profesjonaliści, dla których bardzo istotne są etyczne procesy terapeutyczne. Dlatego też zapewniamy, że niezależnie od tego, jak się identyfikujesz oraz jaka jest Twoja orientacja, w naszych gabinetach zawsze możesz czuć się bezpiecznie.

Profesjonalne konsultacje psychologiczne

Gabinet psychoterapii Happy Life zadbał o to, aby każdy zatrudniony psycholog w Markach spełniał najwyższe oczekiwania, dotyczące tego zawodu. Dostępni specjaliści to osoby z dyplomem uczelni wyższych, które odbyły odpowiednie szkolenie podyplomowe, a także pozostają pod stałą superwizją.