Zobacz więcej w zakładce terapeuci

Zarejestruj się telefonicznie
Wybierz terapeutę i umów wizytę
Nasz adres

ul. Ząbkowska 39
05-270 Marki

Przestrzeń sprzyjająca rozmowie

Jak znaleźć dobry gabinet psychoterapii? W Markach zapraszamy do nowo otwartego centrum Happy Life!

Podejmując decyzję o wizycie w poradni zdrowia psychicznego, wiele osób może mieć problem z ostatecznym wyborem centrum psychoterapii. W Markach zadbaliśmy o to, aby Klienci mogli łatwo zapoznać się z informacjami o przyjmujących w ośrodku specjalistach, a także zapewniliśmy dostęp do szybkiego oraz łatwego systemu rezerwacji wizyt. Ze względu na to, że nie ma jednej bazy, dotyczącej dostępnych w mieście poradni, najczęściej osoby szukające tego typu usług kierują się opiniami w przeglądarce Google o danym miejscu oraz opiniami na portalu Znany Lekarz. Niestety, nawet pomimo takiej pomocy, często można trafić na osoby nieprofesjonalne. Gabinet psychoterapii Happy Life zadbał o to, aby każdy zatrudniony psycholog w Markach spełniał najwyższe oczekiwania, dotyczące tego zawodu. Dostępni specjaliści to osoby z dyplomem uczelni wyższych, które odbyły odpowiednie szkolenie podyplomowe, a także pozostają pod stałą superwizją.

Jak przebiegają profesjonalne konsultacje psychologiczne? Pokonaj stres przed wizytą u psychoterapeuty

Pewną oczywistością będzie stwierdzenie, że konsultacje psychologiczne to nic, czego należałoby się bać. Zrozumiałym jest jednak to, że tego typu wizyta może budzić wiele emocji – począwszy od stresu, aż po strach, że Twoje problemy zostaną uznane za błahe. Dobry psycholog oraz psychoterapeuta nigdy nie powiedzą niczego takiego, bowiem w przypadku zdrowia psychicznego nie istnieje mniej poważny problem, a umniejszanie Twoich uczuć jest po prostu nieetyczne. Centrum psychoterapii w Markach Happy Life w zakładce na stronie internetowej zamieszcza profile specjalistów – to może być pierwszy sposób, aby zmniejszyć stres, związany z brakiem możliwości wyboru w przypadku innych miejsc. Po drugie, jeśli obawiasz się, że podczas spotkania z psychologiem w Markach zapomnisz o tym, co chciałaś lub chciałeś powiedzieć, stwórz listę, którą zawsze będziesz mógł lub mogła przekazać na początku czy też podczas rozmowy. Przede wszystkim jednak pamiętaj, że gabinet psychoterapii Happy Life to miejsce, w którym nikt nie będzie Cię oceniał.

Jaką pomoc zapewniają psycholog dziecięcy i psychoterapia? Marki to miejsce, gdzie oferowana jest m.in. terapia dziecięca

Każdy rodzic chce wszystkiego, co najlepsze dla swojego dziecka. Jeśli więc zauważasz, że córka lub syn nie rozwijają się harmonijnie, czy też mają problemy w kontaktach z rówieśnikami, potrzebny może być psycholog. Marki to miejsce, gdzie łatwo można dojechać również z pobliskich miejscowości, dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Klientów również z tych okolic. Jakie objawy powinny być niepokojące? Problemy rozwojowe, niekontrolowane emocje, nagła zmiana zachowania dziecka, nowa sytuacja (pojawienie się rodzeństwa, rozwód, śmierć, a także nowy etap edukacji) – konsultacje psychologiczne z pewnością będą dobrym wyborem w przypadku podanych przykładów, warto też odwiedzić nasz gabinet psychoterapii, jeśli zastanawiacie się nad tym, jak Wy jako rodzice powinniście przygotować malucha do zmian w jego życiu. Centrum psychoterapii w Markach zapewnia także pomoc nastolatkom, dla których okres dorastania może być wyjątkowo trudnym etapem.

Profesjonalne centrum psychoterapii w Warszawie – terapia krótko i długoterminowa dla dorosłych

Jesteś niezadowolony lub niezadowolona ze swojego życia, nie potrafisz nawiązać zdrowych relacji, brakuje Ci sił, aby realizować swoje cele? Wbrew pozorom, nie musisz mieć zdiagnozowanych konkretnych zaburzeń, aby mógł pomóc Ci psychoterapeuta. Marki to miejsce, gdzie znajdziesz profesjonalistów, dzięki którym na nowo spojrzysz na swoje zachowania i emocje, a przede wszystkim nauczysz się rozumieć siebie oraz zmienisz niechciane nawyki. Każdy gabinet psychoterapii w naszym ośrodku jest dźwiękoszczelny, zadbaliśmy również o przyjemny wystrój, aby Klienci mogli się podczas spotkań czuć komfortowo. Oczywiście, najważniejszą kwestią wciąż pozostają dla nas profesjonalizm oraz zawodowa etyka, ponieważ to one są wyznacznikiem udanej współpracy. Centrum psychoterapii w Markach Happy Life oferuje możliwość współpracy z psychoterapeutami pracującymi w różnych nurtach. Nie musisz jednak decydować, czy dany nurt będzie dla Ciebie odpowiedni – to psychoterapeuta powinien dostosować sposób prowadzenia spotkań do Ciebie. Oczywiście, jeśli masz już wiedzę, dotyczącą tego, w jakim nurcie dobrze się odnajdujesz, będzie to istotne przy podejmowaniu decyzji.

Problemy w związku wydają się niemożliwe do rozwiązania? W naszej poradni w Markach znajdziecie neutralną przestrzeń

Centrum psychoterapii w Markach oferuje nie tylko terapię indywidualną, ale również terapię dla par. Niezależnie od tego, czy relacja trwa już wiele lat, czy jest to para jednopłciowa, czy pozostajecie w związku nieformalnym, czy też nie, jeśli zauważacie brak zadowolenia ze związku, warto spotkać się ze specjalistą. Co daje wizyta w gabinecie psychoterapii? Przede wszystkim jest to przestrzeń, w której każda ze stron może być zupełnie szczera. Warto pamiętać o tym, że psychoterapeuta zawsze pozostaje neutralny, na pewno więc żadne z Was nie musi obawiać się, że pozostanie niewysłuchane. Praca nad komunikacją, przywrócenie harmonii w relacji, a nawet wsparcie w rozstaniu – na to wszystko można liczyć, decydując się na wspólną terapię.

Psycholog w Markach to miejsce, gdzie bardzo poważnie traktujemy kodeks etyczny PTP

Psycholodzy w Markach to profesjonaliści, dla których bardzo istotne są etyczne procesy terapeutyczne. Dlatego też zapewniamy, że niezależnie od tego, jak się identyfikujesz oraz jaka jest Twoja orientacja, w naszych gabinetach zawsze będziesz czuć się bezpiecznie. Centrum psychoterapii w Markach powstało po to, aby pomagać swoim Klientom, warto też pamiętać o tym, że zawód psychologa jest zawodem zaufania publicznego. Jeśli wcześniej doświadczyłeś lub doświadczyłaś traumatycznych sytuacji w innych poradniach, zapewniamy, że w Happy Life podjęliśmy wszystkie kroki, aby nie dopuścić do tego typu wydarzeń.