Życie nie jest takie jakie powinno być.
Im szybciej to zrozumiesz – tym lepiej dla Ciebie.

Te słowa mogą wywoływać poczucie niezgody i jednocześnie przynosić ulgę. Wierzymy, że podobnie dzieje się w procesie psychoterapii. Nie zawsze możliwa jest zmiana sytuacji, w której się znajdujemy. Możemy jednak pracować nad tym, by akceptować to co się wydarza i wzmacniać odporność psychiczną.

mission img 2

Naszą misją jest polepszanie jakości życia osób, które zmagają się z przeróżnymi trudnościami. Każdy z nas jakieś ma. Chcemy, by wyróżniały nas najwyższe standardy obsługi pacjentów oraz etyka zawodu psychologa i psychoterapeuty. Z szacunkiem podchodzimy do każdej osoby, która obdarzyła nas zaufaniem. Tworzymy miejsce bliskie pacjentom, bo chcemy by każdy miał dostęp do profesjonalnej ochrony zdrowia psychicznego. Niezależnie od miejsca zamieszkania.

Nasza wizja dyktowana jest wartościami, którymi kierujemy się w pracy. Te wartości to:

zapewnia je pacjentom nasze wykształcenie, doświadczenie oraz praca pod stałą superwizją,

każdy z pracujących w naszym zespole specjalistów jest osobą o wysokiej empatii i wrażliwości na potrzeby innych,

dzięki kierowaniu się kodeksem etycznym pracy psychologa i psychoterapeuty gwarantujemy dyskrecję i bezpieczeństwo powierzanych nam informacji. Pozwala to także na zwiększanie skuteczności udzielanego wsparcia. To szczególnie ważne z uwagi na brak jednoznacznej ustawy o zawodzie psychologa, na którą czekamy z niecierpliwością,

podchodzimy do dobra naszych pacjentów tak, jak chcielibyśmy by podchodzono do naszych najbliższych. Szanujemy Państwa czas i pieniądze – dbamy o punktualność, a gdy uznamy, że więcej zyskać będzie można u innego specjalisty – pomagamy w jego wybraniu,

psychologia to taki obszar, w którym stale należy się rozwijać. Nie brakuje nam motywacji i ambicji do stałego poszerzania naszej wiedzy i kompetencji. Specjaliści pracujący w naszym zespole są stałymi bywalcami różnych szkoleń, kursów czy konferencji. Także w roli prowadzących.