Psychoterapia i psycholog – Legionowo.

Jesteśmy dla osób, które potrzebują wsparcia w trudnych sytuacjach życiowych. Pomoc psychologiczna i psychoterapeuta w Legionowie zapewnią potrzebną pomoc oraz wsparcie osobom dorosłym, a także nastolatkom.

Pracują tu z Wami:

Więcej informacji o naszych specjalistach, znajdziesz w zakładce Terapeuci.

Kontakt telefoniczny
Rezerwacja wizyty
Nasz adres

ul. Stefana Batorego 27
05-120 Legionowo

Przestrzeń sprzyjająca rozmowie

Wewnątrz poradni znajduje się przytulna poczekalnia, gdzie można napić się wody i wyciszyć przed spotkaniem. Dodatkowo by zadbać o komfort i prywatność naszych pacjentów, gabinety wyposażyliśmy w dźwiękoszczelne drzwi.

Okoliczne miejscowości

W Legionowie nasze Centrum znajduje się w centrum miasta, więc wygodny dojazd mają także mieszkańcy takich miast jak pobliski Nowy Dwór Mazowiecki i Jabłonna.

W pobliżu Happy Life znajduje się przystanek autobusowy i dworzec, a na tych z Państwa, którzy wolą przyjechać do nas samochodem, czeka bezpłatny parking.

Miejsce przyjazne każdemu 

Happy Life to miejsce, w którym akceptacja i wzajemny szacunek stoją na pierwszym miejscu. Każdy psycholog i psychoterapeuta, zatrudniony w Legionowie, przestrzega kodeksu etycznego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (PTP), kierując się przede wszystkim dobrem uczęszczającej na wizyty osoby.

Ani orientacja, ani to, jak się identyfikujesz, nie jest istotne w przypadku dostępu do świadczonych usług.

Profesjonalne konsultacje psychologiczne

Dostępni specjaliści to osoby z dyplomem uczelni wyższych, które odbyły odpowiednie szkolenie podyplomowe, a także pozostają pod stałą superwizją.

Dzięki temu Klienci mają pewność, że proces terapii odbywa się w poszanowaniu kodeksu etycznego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (PTP), a także wiedzą, że superwizorzy czuwają nad tym, aby każde konsultacje psychologiczne były skuteczne.